AŞAĞIYA KAYDIRIN

Baby Face Kuaför ve Güzellik Salonu

Instagram hesabımızı beğenip, 5 arkadaşınızı etiketleyin;

Kerastase saç bakım uygulamamız hediyemiz olsun.

Dünya Standartlarında Bir Salon Düşünün

Açıldığından bu yana Taksim’de sektörüne yön veren kuaför ve güzellik salonu

Kalabalık kadrosuyla her yaş ve tarza hitap eden uzman ekibimiz sayesinde her gün yeni müşteriler edinir, Beyoğlu’da kuaför denince ilk akla gelen işletmelerden birisi oluruz.

Geniş kadromuz sayesinde müşterilerimize zaman kaybettirmez, kaliteli hizmet veririz. Kaliteli ürün kaliteli hizmeti kendimize şiar edinir ve salonumuzda dünyanın en kaliteli ürünlerini kullanırız.

Salonumuzun güncel indirim ve kampanyalarıyla ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Manikür Pedikür

Manikür Pedikür

̶  Mükemmel tırnaklar imkansız değil.

El, ayak ve tırnak bakımının ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Her türlü dış etkene maruz kalan ellerimizin itinalı bir bakıma ihtiyacı vardır. Zarif, düzgün, bakımlı el ve ayak tırnaklarına sahip olmak istiyorsanız yapılması gerekenler için Baby Face Kuaför tecrübeli personeli ile Beyoğlu‘nda en doğru tercihtir.

Mikro Kaynak

Mikro Kaynak

̶  İpeksiliği saçlarınızda hissedin.

Çiçekler ne kadar tohum saçsa da, toprak, güneş ve su olmazsa; tohumun anlamı yoktur. Her şeyin özü, en kıymetli yeridir. Bu sebeple tüm tohumlar, sert bir kabuk arkasına saklanır. Çiçekler ne kadar tohum saçsa da, toprak, güneş ve su olmazsa; tohumun anlamı yoktur. Her şeyin özü, en kıymetli yeridir. Bu sebeple tüm tohumlar, sert bir kabuk arkasına saklanır. Mikro kaynak, içtenlikle gülümsemenizi sağlar.

Microblading

Microblading

̶  İnce, yeterli ve cesur güzelliğin peşinde olanlar için.

Profesyonel makyaj hizmetlerimiz bir güzellik aksesuarıdır. İnce, yeterli ve cesur. Özünüz tamamlanmalı, ancak asla değiştirilmemelidir. Makyaj sanatçılarımızın yaratıcı dokunuşları içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarabiliriz. Gelinlik ve özel gün hizmetlerimiz de mevcuttur.

Keratin Bakım

Keratin Bakım

̶  Tam bir dönüşüm.

Her gün düzenli olarak yaptığımız şeylerden biri saçlarımızı şekillendirmek. Bizim için ne kadar çabuk olursa o kadar iyi değil mi? İşte de bu nedenle en son saç trendleri, yeni ürünler, yeni şekillendirme aletleri ve tecrübeli personelimizle Babyface Kuaför saç şekillendirme hizmeti ile sizin için en doğru tercihtir.

Farklı bir görünüm isteyenler için kâküllü, kısa, modern saç stilini sizin tercihinize göre en çabuk ve etkili yöntemlerle uygulamak için Babyface İstiklal Caddesi ve Beyoğlu’nda Kuaför ve Güzellik Salonu olarak doğru adrestir.

Saç Kesimi

Saç Kesimi

̶  Olağanüstü sonuçlarla üst düzey  üst düzey bir deneyim.

Saçlar, kadın kendini nasıl hissediyorsa, o hale bürünür. Yüzün güzelliklerini ortaya çıkarmak için, tüm makyaj malzemelerinden daha güçlüdür.

Saç kesimi bu noktada devreye girer. Gözleriniz büyük ve güzel mi? Kahküllerle onları öne çıkarabilirsiniz. Burnunuz kemerli ve asil bir görünüşe sahip ama sıradan bir saç kesimi ile, sıradan ve belki istemediğiniz bir şekle mi bürünüyor? Katlı saç kesimleri ile, Antik Yunan dönemi kadınlarına benzemek mümkün.

Vizaj, Türkiye’de sınırlı kuaför salonunun sunduğu, deneyim ve estetik anlayışının buluştuğu bir saç kesim hizmetidir. Birlikte yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak detayları konuştuğumuz, saç rengi ve saç yapısını da değerlendirerek karar verdiğimiz bir çalışmadır.

X